Zadzwoń i umów się na zabieg! : + 48 511 738 878    

Zabiegi kosmetyczne

Dlaczego warto z nich korzystać?

Każda z nas pragnie mieć promienną, zdrową skórę, wypielęgnowane dłonie i stopy. Zabiegów kosmetycznych dostępnych na rynku jest dużo. Dobry kosmetolog potrafi dobrać tak zabiegi, by były nie tylko dobrane najlepiej do potrzeb skóry klienta, ale również podkreślały zdrowy wygląd skóry. Kosmetyki dostępne w perfumeriach czy drogeriach nie wyleczą skóry z blizn, trądziku, jak również nie przywrócą odpowiedniej bariery hydro-lipidowej. Niektóre z nich być może poprawią na krótką chwilę stan skóry, ale to niestety za mało, by utrzymać ją długotrwale w dobrej kondycji.

Najpopularniejsze obecnie zabiegi w naszym salonie kosmetycznym to przede wszystkim zabiegi z użyciem retinolu, peelingi chemiczne-medyczne, wszelkie zabiegi oczyszczające skórę, w tym oczyszczanie wodorowe, a także bardziej zaawansowane czyli mezoterapia igłowa, mikroigłowa, stymulacja i zagęszczenie skóry, zabiegi redukujące przebarwienia i blizny, a także nawilżenie skóry przez dostarczenie z zewnątrz kwasu hialuronowego, korekta ust, nici PDO rewitalizujące.

Często słyszę od klientek, które przychodzą na konsultację, że kosmetyki, kremy, podkłady je ,,zapychają” a ,,suche skórki odstają na twarzy’’.
Niestety z długotrwałej obserwacji skóry zarówno swojej, jak i klientek, nie istnieje coś takiego jak ,,zapychanie” i ,,suche skórki”.
To zła pielęgnacja, źle dobrane kosmetyki, brak fachowej pomocy, jak również nie stosowanie peelingów chemicznych sprawiają, że stan skóry jest w bardzo złej kondycji.

Kosmetyki dostępne w drogeriach nie mają odpowiednich stężeń składników aktywnych, by wydobyć blask skóry, zamknąć pory, odpowiednio ją nawilżyć czy wyleczyć stany zapalne.

W naszym salonie pracujemy tylko i wyłącznie na produktach z certyfikacją medyczną. Dotyczy to wszystkich preparatów. Od peelingów chemicznych po pracę z preparatami iniekcyjnymi. Warto więc oddać się w ręce dobrego kosmetologa.

Pomalowane paznokcie u rąk to nie wszystko. Patrząc na osobę, która stoi naprzeciwko widzimy jej oczy i stan skóry pod oczami , patrzymy jak wygląda twarz całościowo. I właśnie po to, żeby wyglądała ona zdrowo, była napięta, nie przesuszona, bez pryszczy i trądziku są zabiegi w salonach kosmetycznych.
A do klienta należy wybór czy kosmetolog, czy drogeria.

Nie trzeba od razu korzystać z zabiegów estetycznych żeby dobrze wyglądać. Czasami wystarczy seria dobrych peelingów chemicznych i samopoczucie ulega zmianie, a twarz nabiera zdrowego wyglądu. Pory stają się zredukowane, twarz napięta, nawilżona i wypoczęta.

Studio kosmetyczne
Dagmara Chowicka

Na stronie używamy plików cookie, aby zapewnić najwyższą jakość. Przeczytaj naszą politykę prywatności.