Zadzwoń i umów się na zabieg! : + 48 511 738 878    

Peeling chemiczny PRX T33/PQ Age

Zabiegi PRX–T33 i PQ-Age zapewniają głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej. To nieinwazyjne zabiegi medyczne, które dają efekt podobny do mezoterapii i liftingu. Gładsza, bardziej promienna skóra bez zmarszczek czy bruzd jest widoczna natychmiast po zabiegu.

Jest to doskonały zabieg poprawiający napięcie wiotkiej skóry oraz redukujący przebarwienia w obrębie twarzy i ciała. Doskonale redukuje blizny, zmniejsza trądzik i rozszerzone pory. Świetnie radzi sobie również z rozstępami!

Dociera do głębokich warstw skóry, gdzie stymuluje fibroblasty, pobudza procesy samoregenerujące skóry prowadząc do jej zdrowego, promiennego wyglądu.

PRX–T33 / PQ AGE to idealny zabieg dla pacjentów, którzy w sposób nieinwazyjny i bezbolesny chcą odmłodzić i zrewitalizować skórę twarzy.

Skóra bezpośrednio po zabiegu może być lekko zaczerwieniona. Jednak nie wyklucza to klienta z codziennej aktywności. Ponadto podstawową zaletą obu peelingów jest mało zauważalne złuszczanie. Oba zabiegi można również stosować jako zabiegi bankietowe przed wielkim wyjściem. Skóra następnego dnia jest napięta i zrewitalizowana.

Pomimo, że PRX-T33/PQ Age zawiera kwas TCA, jego specjalnie opracowana formuła sprawia, że zabieg można wykonywać przez cały rok, również w lecie.
PRX-T33 jest idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z bliznami, szczególnie tymi potrądzikowymi, gdyż wyrównuje linię skóry i nawadnia komórki. Dla osiągnięcia jak najlepszych efektów, ten krótki i przyjemny dla Pacjenta zabieg poleca się wykonać w pełnym pakiecie, jednak już po pierwszym zabiegu rezultaty widoczne są gołym okiem.

Peeling PQ Age jest doskonałą propozycją dla osób, które poszukują bezbolesnych, nieinwazyjnych i szybkich sposobów na piękną i zdrowa skórę. Zabieg może być stosowany przez kobiety i mężczyzn w każdym wieku, efektywnie działa zarówno na skóry młode (trądzik, blizny potrądzikowe i przebarwienia pozapalne), jak i dojrzałe (zmarszczki, wiotkość skóry, przebarwienia). Zabieg PQ Age stosowany jest na twarz, szyję i dekolt, jak również na inne partie ciała wymagające terapii. Peeling poprawia napięcie wiotkiej skóry również na udach, ramionach, brzuchu i piersiach, redukuje przebarwienia, spłyca rozstępy. Jest bardzo skuteczny również w przypadku blizn różnego pochodzenia oraz trądziku i blizn po trądziku. Peeling może być stosowany również w przypadku skór bardzo suchych i wrażliwych.

PQ Age jest zarejestrowany jako wyrób medyczny.

Wskazania do wykonania zabiegu peelingiem PRX T33/PQ AGE:

    ⦁ utrata napięcia skóry twarzy, szyi i dekoltu,
    ⦁ tłusta i zanieczyszczona cera,
    ⦁ rozstępy, blizny potrądzikowe i zanikowe,
    ⦁ przebarwienia skóry,
    ⦁ jako podstawa innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Oba peelingi należy wykonać w serii 2-6 zabiegów co 10-21 dni.

Bardzo dobre efekty przynoszą również z mikronakłuwaniem.

Cena 1 zabiegu to 270 PLN, bądź w wersji z mikronakłuwaniem - 320 PLN.

Studio kosmetyczne
Dagmara Chowicka

Na stronie używamy plików cookie, aby zapewnić najwyższą jakość. Przeczytaj naszą politykę prywatności.