Zadzwoń i umów się na zabieg! : + 48 511 738 878    

Oczyszczanie wodorowe Aqametiq Hydra Prime 

Wieloetapowe podejście do oczyszczenia, nawilżenia i odżywienia skóry. 

Produkcja wodoru odbywa się za pomocą generatora wodoru w procesie elektrolizy czystej wody osmotycznej.

Działanie aktywnym wodorem pozwala przede wszystkim na zmniejszenie wolnych rodników, których nadmiar przyczynia się do szybkiego i przedwczesnego starzenia skóry. Aktywny wodór przenika do głębszych warstw skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody. Powoduje to jednocześnie głęboką eksfoliację. Dzięki temu uzyskujemy bardzo dobre efekty zabiegowe.

Skuteczność zabiegu można zwiększyć przy użyciu głowicy Suction Pen i dodatkowymi koncentratami zabiegowymi z uwzględnieniem potrzeb skóry.

W pierwszych dwóch etapach pracujemy tylko i wyłącznie głowicą wytwarzającą aktywny wodór.

W 3 etapie za pomocą specjalnej głowicy rozpylamy preparat dobrany do potrzeb skóry i wprowadzamy go w kolejnym etapie w głębokie warstwy skóry za pomocą mikroprądów jonowych, co sprawia, że penetracja składników odżywczych jest dokładniejsza i głębsza.

Kolejnym krokiem jest zabieg z użyciem prądów MICRO ELEKTRICITY. Wykorzystywane są tutaj 3 głowice zabiegowe. Jedna głowica do wykonania zabiegu na twarz, dwie służą do opracowania okolicy oka. Wszystkie trzy głowice służą do stymulacji kolagenu, wytwarzając mikroprądy i ciepło działają stymulująco na krążenie krwi. Głowice te wykorzystują biologiczną mikroelektryczność, dzięki czemu następuje lepsza absorpcja składników aktywnych.

W kolejnym etapie wybieramy głowicę ICE CRIO HEAD, w której następuje uwalnianie jonów i schodzenie obszaru zabiegowego. Dodatkowo głowica wzbogacona jest o niebieskie światło mające właściwości antybakteryjne, co przydatne jest szczególnie przy skórach tłustych, łojotokowych i trądzikowych.
Ostatnią głowicą używaną w trakcie zabiegu jest głowica THERMAL JADEIT ENERGY. Zawiera ona naturalny kamień jadeitu. Rozgrzewa się do temp 55°C. Energia ta dociera przez naskórek do kolagenu, tworząc nowe kombinaty kolagenowe. Głowicę tę łączymy z wybranymi maskami kremowymi i wybranymi ampułkami z linii DermieBOOST

Zabieg może/powinien być przeprowadzony co 2-3 tygodnie w zależności od pożądanego efektu. 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

    ⦁ kobiety w ciąży,
    ⦁ choroba nowotworowa,
    ⦁ wszczepiony rozrusznik serca,
    ⦁ osoby w trakcie kuracji retinoidami i pół roku o niej,
    ⦁ poważne choroby serca,
    ⦁ wszelkie rany,
    ⦁ przerwanie ciągłości naskórka,
    ⦁ zaburzenia krążenia,
    ⦁ podwyższona temperatura ciała,
    ⦁ nieleczona cukrzyca,
    ⦁ niewydolność nerek,
    ⦁ opryszczka,
    ⦁ osoby mające dużą skłonność do powstawania siniaków.

Studio kosmetyczne
Dagmara Chowicka

Na stronie używamy plików cookie, aby zapewnić najwyższą jakość. Przeczytaj naszą politykę prywatności.