Zadzwoń i umów się na zabieg! : + 48 511 738 878    

Mezoterapia owłosionej skóry głowy

W naszym salonie pracujemy na kilku preparatach do mezoterapii skóry głowy, m.in.
Dermaheal, Haircare, Srs Hair Capillare oraz oczywiście Dr. Cyj.

Mezoterapia igłowa to jeden z najskuteczniejszych zabiegów odżywczych na skórę głowy. Hamuje wypadanie włosów i pobudza wzrost nowych. Dogłębnie regeneruje, odbudowuje i wzmacnia strukturę włosów. Zabieg polega na iniekcji indywidualnie dobranych substancji odżywczych, bezpośrednio do głębokich warstw skóry. Omijana jest w ten sposób bariera naskórkowa, która blokuje przenikanie większości kosmetyków. Mezoterapia poprawia mikrokrążenie skóry głowy, pobudza syntezę kolagenu, nawilża i odżywia skórę. Korzyści z zabiegu są nieocenione!

Dr. Cyj to jeden z najlepszych preparatów do zabiegów mezoterapii skóry głowy.

Należy wykonać serię 4 zabiegów co 2 tygodnie, a następnie 1 lub 2 zabiegi podtrzymujące po 3 miesiącach i po 6 miesiącach.

Osobiście przyznam, że włosy wypadały mi tak, że zaczęłam się poważnie martwić. Już po pierwszej dawce zauważyłam wyraźną poprawę, jeśli chodzi o wypadanie włosów. Z każdym tygodniem było coraz lepiej. Teraz cieszę się długimi, gęstymi włosami.

Peptydowa terapia włosów Dr.Cyj Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy. Zabieg także świetnie wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.

Dr. Cyj Hair Filler to opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego. Innowacyjność Dr. Cyj Hair Filler to nie tylko sam jego skład, ale również nowa opatentowana technologia Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych„Sustained Release Technology”.

To zupełny przełom jeśli chodzi o sposób dostarczania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i wnikanie składników aktywnych. Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają.

Cały zabieg trwa ok. 30 min. Jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Cena 1 zabiegu wynosi od 300 do 600 PLN.

Studio kosmetyczne
Dagmara Chowicka

Na stronie używamy plików cookie, aby zapewnić najwyższą jakość. Przeczytaj naszą politykę prywatności.