Zadzwoń i umów się na zabieg! : + 48 511 738 878    

Deep phyto peeling

Zabieg, który pokochały kobiety w Polsce i na świecie!

3 dniowy peeling, który nie tylko złuszcza dogłębnie, ale także stymuluje skórę do przebudowy, wpływając na produkcję kolagenu i elastyny.

W rezultacie, po kilku dniach złuszczania uzyskujemy efekt świeżej, wygładzonej i zliftingowanej skóry.

Przebarwienia zostają zredukowane, pory zwężone, zmarszczki wygładzone.

Głębokie złuszczanie sprawia, że blizny wszelkiego rodzaju, w tym potrądzikowe, są spłycone, a stany zapalne na skórze zaczynają się goić.

Peeling szczególnie dedykowany jest dla:

skór trądzikowych (działanie przeciwłojotokowe, przeciwzapalne, gojące, wysuszające stany ropne)

skór z przebarwieniami (plamy posłoneczne, hormonalne, soczewicowate, ostuda, blizny potrądzikowe)

skór z bliznami (blizny potrądzikowe, rozstępy, głębokie blizny)

skór dojrzałych (gruba warstwa ,,zdjętej” skóry znacznie wypłyca zmarszczki, jak również mobilizuje skórę do produkcji kolagenu i elastyny)

Deep Phyto Peeling jest innowacyjnym zabiegiem łączącym ze sobą właściwości ziół (nagietek, irys, mięta) ze złuszczającymi właściwościami kwasów (salicylowego, glikolowego, kwasów AHA).

Dodatkowo gąbka morska Spongilla zawarta w produktach dostarcza skórze niezbędne jej minerały.

Produkty użyte do zabiegu zawierają składniki wyciszające i kojące stany zapalne. Ponadto nawilżają i odżywiają skórę.

Zabieg przebiega wieloetapowo i składa się z 7 nakładanych w odpowiedniej kolejności i czasie produktów. Każdy z 3 dni zabiegowych przebiega inaczej pod względem nakładanych produktów i czasu ich ekspozycji na skórze.

Po pierwszym dniu zabiegowym następuje lekkie przyciemnienie skóry, które wzmaga się z każdym następnym dniem zabiegowym. Jest to zjawisko normalne. Koloryt naturalny wróci po wyłuszczeniu skóry. Skóra wygląda jakby była opalona. Jest napięta i silnie wygładzona. Zaczynają się goić i wysuszać wszystkie niedoskonałości. Klientki lubią swoją skórę na tym etapie.

Trzeciego dnia zabiegowego zaczyna się proces złuszczania i trwa jeszcze przez ok. 4 dni. W tym czasie skórę wolno przemywać tylko i wyłącznie wacikiem zmoczonym w przegotowanej wodzie.

Pielęgnację na dzień i na noc stanowią mini kremiki otrzymane w gratisie od kosmetologa. W trakcie złuszczania nie wolno skóry zrywać ani moczyć. Zakazane jest także przebywanie w saunie, na basenie, na solarium. Są to zakazy kategoryczne.

Po ok. 7 dniach można nałożyć makijaż. Niemniej jednak skóra wygląda tak świetnie, że szkoda jej zakrywać makijażem.

Należy pamiętać, że po okresie złuszczenia skóra nadal będzie się regenerować. I dopiero po ok. 3 tygodniach można ocenić całkowite efekty zabiegu.
Następny peeling można zrobić po ok. 28 dniach od poprzedniego peelingu.

Zabieg można wykonać także przy skórach naczyniowych. Pomijam wówczas niektóre etapy zabiegu i nie wykonuję 3 dni zabiegowych. 

Studio kosmetyczne
Dagmara Chowicka

Na stronie używamy plików cookie, aby zapewnić najwyższą jakość. Przeczytaj naszą politykę prywatności.