Zadzwoń i umów się na zabieg! : + 48 511 738 878    

BioRePeelCl3 - peeling medyczny

Peelingi w gabinecie to doskonały sposób na regenerację i oczyszczenie skóry. Cieszą się szczególną popularnością i od lat traktowane są jako najlepszy sposób na pozbycie się zrogowaciałego naskórka.

Ze względu na nowoczesne, wielokierunkowe i wszechstronne działanie w naszym gabinecie często ma zastosowanie peeling chemiczny medyczny BIOREPEELCL3.

Ma on dużą zdolność do zmniejszania zmian trądzikowych, regulacji wydzielania sebum, działanie rozjaśniające, przeciwzmarszczkowe, a także obkurczające pory skóry.

Regularne złuszczanie skóry w warunkach domowych jak najbardziej ma sens, ale żaden drogeryjny peeling nie da tak dobrych efektów jak ten wykonany w gabinecie. Siła peelingów medycznych tkwi właśnie w ich skuteczności, wynikającej przede wszystkim z unikalnego składu.

BioRePeelCl3 nie tylko peelinguje, ale także pobudza procesy biostymulujące i regeneracyjne. Jego unikalność tkwi w innowacyjnym składzie. Fazę hydrofilową, czyli kompozycję składników aktywnych, osłania faza lipofilowa, która stabilizuje i poprawia wydajność zastosowanych kwasów. Te z kolei z wysoką skutecznością złuszczają warstwę rogową naskórka oraz działają biostymulująco, redukując przy tym zmiany trądzikowe, fotouszkodzenia, blizny, przebarwienia oraz drobne zmarszczki.

BioRePeelCl3 to dwufazowy wyrób medyczny z certyfikatem CE do stosowania miejscowego ze szczególnym wskazaniem na twarz, szyję i dekolt.

Wersja BODY ma zastosowanie do pielęgnacji brzucha, łokci, kolan, przywraca napięcie i elastyczność skóry, a także redukuje blizny i rozstępy.

Wnikanie aminokwasów i witamin jest wspomagane przez fazę lipofilową, która dzięki swoim właściwościom nawilżającym, regeneracyjnym i tworzeniu filmu na powierzchni skóry ułatwia i poprawia wchłanianie składników aktywnych.

Zabieg całoroczny.

Szczególnie dobre efekty przynosi z procedurą mikronakłuwania.

Jego zaletą jest również mało inwazyjne złuszczanie, zwane również łupieżowym. W żaden sposób nie wyłącza to osoby poddanej zabiegowi z codziennych obowiązków i aktywności zawodowej.

Wskazania do procedury zabiegu BioRePeelCl3:

    ⦁ przebarwienia,
    ⦁ spłycenie zmarszczek,
    ⦁ biorewitalizacja skóry twarzy, szyi i dekoltu,
    ⦁ trądzik aktywny i zaskórnikowy,
    ⦁ przywrócenie napięcia i elastyczności,
    ⦁ widoczny efekt odmłodzenia,
    ⦁ ograniczenie łojotoku,
    ⦁ zamknięcie porów.

Zabieg powinien być wykonywany z częstotliwością co 7-21 dni w seri 3-4 zabiegi.

Bardzo wysoka skuteczność zabiegowa.

Aktualnie nr. 1 w naszym gabinecie.

Cena zabiegu wynosi 270 PLN, bądź w wersji z mikronakłuwaniem - 320 PLN.
   

Studio kosmetyczne
Dagmara Chowicka

Na stronie używamy plików cookie, aby zapewnić najwyższą jakość. Przeczytaj naszą politykę prywatności.